zast. Radnice,nám.02:42 |
Spoj | Linka | Cílová stanice | Čas | Z | N | ||
číslo | název | ve směru | |||||
BUS | 221 | PLZEŇ,Terminál Hlavní. | 4:38 | 2 | |||
Břasy u hřiště – Chrást | |||||||
BUS | 223 | ROKYCANY,aut.nádr. | 4:41 | 2 | |||
Břasy u hřiště | |||||||
BUS | 237 | ZBIROH,záv. | 5:05 | 3 | |||
Vejvanov – Zbiroh nám. | |||||||
BUS | 221 | PLZEŇ,Terminál Hlavní. | 5:20 | 2 | |||
Břasy u hřiště – Chrást | |||||||
BUS | 233 | KLADRUBY | 5:20 | 3 | |||
BUS | 234 | LIBLÍN | 5:25 | 2 | |||
BUS | 223 | ROKYCANY,aut.nádr. | 5:40 | 2 | |||
Břasy u hřiště | |||||||
BUS | 223 | ZVÍKOVEC | 5:51 | 2 | |||
Vejvanov – Hlohovice |